Rekrutacja

Poszukujemy nieprzeciętnych ludzi

Spółka Esperis poszukuje nieprzeciętnych ludzi, umiejących myśleć nieszablonowo. Pomagamy największym koncernom w transformacji energetycznej.

Pracuj u boku czołowych analityków rynku energetycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Poszukujemy osób na staż jak i na pełen etat.

Aktualne oferty

Jak pracuje się w Esperis?

Inny punkt widzenia

Chcemy pobudzić Cię do myślenia o świecie w nieszablonowy sposób. Perspektywa analityczna da Ci umiejętność pozyskiwania rzetelnej informacji w zalewie fake news i propagandy.

Mistrzostwo

Wierzymy w ideę doskonalenia warsztatu. We współpracy z nami będziesz mógł (mogła) rozwijać wiedzę i indywidualne umiejętności, które przydadzą Ci się nie tylko w Esperis, ale gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie zawodowe.

Atmosfera to także Ty

Niezależnie od tego, jak długo będziesz częścią naszego zespołu, chcemy, żeby nasze relacje z Tobą kształtowały się na zasadzie win-win. Wierzymy w płaskie, mniej hierarchiczne struktury i wprowadzamy w firmie zasady tzw. turkusowych organizacji.

Myślenie na przyszłość

Zadania, z którymi spotkasz się w Esperis będą wymagały elastyczności myślenia, ponieważ w zasadzie każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Dzięki temu pracując z nami, będziesz rozwijać swój potencjał intelektualny i otwarty umysł.

Wszechstronny rozwój

Praca w Esperis pomaga rozwijać inne pasje i zainteresowania intelektualne. Wiedza z zakresu kierowania projektami czy myślenie analityczne to tylko niektóre z umiejętności, które nasi pracownicy z sukcesem stosują w innych obszarach swojego życia.